Kur saņemt naudu mājokļa labiekārtošanai

Ja dzīvo Dobelē vai Dobeles apkārtnē, tad mājoklim ir jābūt kārtībā, jo Dobele ir skaista pilsēta. Mājokļa labiekārtošana ir nozīmīgs lēmums, turklāt ne tikai plānošanas ziņā. Protams, jāizdomā krāsas, kur un ko labot, kā arī krietni jānoņemas, piemēram, liekot tapetes vai uzstādot ilgi kāroto džakuzi, taču vērā ņemama ir arī materiālā puse: kā par to visu samaksāt? Labs risinājums mājokļa labiekārtošanai ir ātrs kredīts, kas pieejams Dobelē vai internetā.

Kur saņemt patēriņa kredītu?

eur

Dobelē to var saņemt bankā, nebanku filiālēs vai internetā. Patēriņa kredītu varat saņemt savā bankā – piemēram, Nordea, Citadele, Swedbank, SEB un citas bankas piedāvā patēriņa kredītu visdažādākajās summās un visdažādākajām vajadzībām. Patēriņa kredītu parasti varat saņemt summā līdz aptuveni 10 000 eiro, bet termiņš var būt pat līdz 5 gadiem. Jāņem vērā, ka bankas parasti visizdevīgākos piedāvājumus patur tieši saviem klientiem, tādēļ iesakām interesēties pie savas bankas, protams, salīdzinot procentu likmes un noslēgšanas izmaksas ar citām bankām. Lai labiekārtotu savu Dobeles mājokli, nav jākrāj zeķē – tam ir domātas bankas.

Nebanku kredītdevēju piedāvājumi

Nebanku kredītdevēji arī piedāvā patēriņa kredītu. Tam parasti ir nedaudz augstāki procenti nekā banku piedāvātajam kredītam, taču rodamas arī vairākas priekšrocības. Ja summa ir salīdzinoši neliela – ap 1000 eiro, – tad ļoti iespējams, ka izdevīgāk būs aizņemties pie nebanku kredītdevējiem. Kādēļ tā? Bankas papildus procentiem pieprasa arī vienreizēju samaksu par kredīta noslēgšanu, turpretim nebanku kredītdevējiem šādas prasības nav. Bankas par līguma noslēgšanu mēdz prasīt, turklāt nereti pieliekot šai summai klāt noteiktu daļu no kredīta kopējās summas.

Credit24 un vairāk

Gan Credit24, gan Vivus.lv piedāvātais patēriņa kredīts palīdzēs rast naudu mājokļa labiekārtošanai. Vivus pieejams kredīts summā līdz 1500 eiro, taču Kredits24 piedāvājums ir interesantāks, jo var saņemt līdz 3000 eiro un atdot tos pat divu gadu laikā. Lai aizņemtos, tāpat kā bankā, būs nepieciešami ikmēneša ienākumi, ar kuriem segt ikmēneša maksājumu. Kredits24 un Vivus, starp citu, ir respektīvi trešais un otrais populārākais kredītdevējs Latvijā. Iesakām aizņemties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt. Ja arī Tu dzīvo Dobelē vai tuvumā, tad Tev vajadzētu saprast, ka kredīts un jebkāds aizdevums ir finansiāla atbildība pret to, kurš naudu Tev aizdeva. Aizņemies saprātīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *